Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Festivāls «Sinepes un Medus 2004» – pirmā vakara viesu koncerts

Festivāls «Sinepes un Medus» šogad priecēja ne vien ar plašo koncertprogrammu, bet arī ar lielisku viesmākslinieku programmu. Pirmā vakara apmeklētājiem par prieku uzstājās Latvijas roka veterāni «Opus Pro» kopā ar solista Alekša meitu Aishu, kas plašākām cilvēku masām ir pazīstama vienīgi kā realitātes šova «Talantu fabrikas muzikālais teātris» uzvarētāja. Bez Aishas uz skatuvi kāpa vēl viena «fabrikante» – Indra –, kas uzstājās projektā «Red Bee». Indra SVLV pastāstīja, ka «Red Bee» koncertprogramma, kurā ir iekļautas vienīgi vīriešu dziedātās dziesmas (Džo Kokera, u.c.) nav izvēlēta nejauši – meitenes vēlas parādīt šīs dziesmas jaunā skanējumā. Papildus prieku sagādāja arī «Hospitāļu ielas» uzstāšanās.

Foto: Sergejs Bižāns.

2004-07-16

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.