Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Liepājas jūras spēki

Pirms iestāšanās NATO, katram no mums ir svarīgi saprast, kādi tad mēs esam? Lai apgaismotu par to savus lasītājus, Jelgavas krievvalodīgais laikraksts «Novaja Gazeta» pasūtīja vairākas fotoreportāžas dažādās Latvijas armijas karabāzēs, no kurām spilgtākos iespaidus atstāja brauciens uz Liepājas jūras spēku bāzi. Tika apmeklētas Liepājas nirēju skola, Liepājas jūras spēku štābs. Devāmies izbraucienā ar P-03 – robežsardzes kara kuģi, uz kura Gvido Linga (varbūt tādēļ, ka arī kuģi sauc Linga?) ir filmējis klipu vienai no savām dziesmām.

2002-09-10

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.