Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Zemgaļu leģiona» rīkotais rokeru saiets Jelgavā

Pilsētas svētkus «Zemgaļu leģions» ar dragiem apciemoja divreiz. Pulksten 14.15 braucienā pa Latviju Hercoga Jēkaba laukumā pieturēja motoklubs «Hermejs 1000» jeb «Dzelzs pakaļa», un, tāpat kā iepriekšējos pilsētas svētkos, motortehnikas parādi laukumā rīkoja «Zemgaļu leģions». Savukārt pēc tam visi vienojās kopējā atpūtā pie viesnīcas «Akva».

Foto: Sergejs Bižāns.

2003-05-31

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.