Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Opus Pro» un fabrikantu koncerts Jelgavā

Kad tapa zināms, ka klubā «Tonuss» uzstāsies TV realitātes šova «Fabrikas muzikālais teātris» zvaigzne Aisha ar draugiem un sava tēva Aleksa rokleģendu grupu «Opus Pro», tapa skaidrs, ka «Opus Pro» nebeidz pārsteigt, pareizāk sakot, pārsteigt pacenšas kāds no grupas dalībniekiem. Pirmais izgājiens bija Harija Zariņa jaunā projekta – grupas «Hyper Pro» – prezentācija Vidzemes pusē un jaunās talantīgās balss Ingas Bogdanovas (skatuves vārds – Dali) «izrādīšana tautai». Tai sekoja viņa soloalbuma «Lai dzied!» iznākšana un oficiālas prezentācijas Rīgā un Jelgavā. Uzzinājām arī, ka Alekša meita piedalās realitātes šovā. Kamēr Dali aizbraukusi uz Īriju, «Opus Pro» uz koncertiem (nākamais notiks sestdien Kuldīgas kultūras centrā) ir mobilizējis citu sieviešu vokālu. Atliek gaidīt, kad arī grupas bass Guntis Vecgailis un bundzinieks Oļegs Upenieks atradīs pa kādai jaunai, ar labu balsi apveltītai meitenei, lai sagaidītu vēl divus jaunus pārsteigumus un jaunatklājumus no šīs 1986. gadā dibinātās ogrēniešu grupas.

Koncertā bez opusiešiem un Aishas uzstājās arī Chupes un vēl kaut kādas meitenes un puiši, kas visticamāk arī bija no fabrikantu pulka.

Foto un teksts: Sergejs Bižāns

2004-04-23

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.