Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas «Pērkons» koncerts «Jelgavas Baltajos Kreklos»

Pēc pārsteigumiem bagātās «Jelgavas balto kreklu» pirmā stāva atklāšanas pagājušās nedēļas nogalē «Kreklu» otro stāvu ierībināja «Pērkona» balsis un melodijas.

Koncerts pulcēja paprāvu klausītāju skaitu, un līdz ar divu «taimu» nospēlēšanu «Pērkons» skatuvi pameta tikai pēc pieprasīto papildu kompozīciju atskaņošanas. Līdzīgi no skatuves bez atkārtojuma viņus nepalaida pāris dienu vēlāk «Četru baltu kreklu» jubilejas svinībās Rīgā.

Pagājušā gada rudenī Juris Kulakovs bija beidzis «Pērkona» digitalizāciju, un plašākai sabiedrībai tika dāvāts trešais un pēdējais grupas izpildīto dziesmu apkopojums CD formātā, kas līdz tam bija pieejams vienīgi vinilā. «Tas ir ļoti zīmīgi. Mēs esam izdarījuši visu, kas mūsu spēkos, lai katram būtu pieejams vecais «Pērkons». Jau koncerta otrās daļas sākumā publikai bija iespēja iepazīties ar jaunām, vēl nedzirdētām kompozīcijām. Esmu ideju pilns. Pēdējo kopoto rakstu izdošana ir stimuls tam, ka tagad mums ir jārada kaut kas jauns,» tā Juris Kulakovs pēc koncerta. Savukārt uz jautājumu, kādas tad būs pārējās jaunās dziesmas, viņš atbildēja: «Tās būs «Pērkona» dziesmas, kas, kā jau tam būtu jābūt, ir mūsu loģiskās muzikālās progresijas turpinājums».

«Pērkona» svaidīšanās dažādajos muzikālajos lauciņos tiek salīdzināta ar «Bītliem», savukārt atminoties Podnieka «Vai viegli būt jaunam?», pēkšņi, Ievas Akurateres ierosinājumam sekojot, saruna koncentrējās uz DVD izdošanu. «Iekļausim tajā vecos un jaunos video, tā kā igauņu «Vennaskond» to izdarīja. Vēl jau arī pie tā paša Podnieka videotēkā jāpaskatās. DVD tagad ir populāri, savukārt mums ir ko tajā likt iekšā,» domu pabeidza J.Kulakovs.

Foto: Sergejs Bižāns, teksts pārpublicēts no www.zz.lv

2004-03-12

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.