Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Jelgavas Katoļu ielas svētki

Šķiet, ka saulainais laiks bija galvenais iemesls, kāpēc no mājām izlīda pat lielākie nūģi. Pasākumu virkne - sākot ar dažādām atrakcijām bērniem, dievkalpojumu baznīcā un koncertiem un beidzot ar teātra izrādēm, riteņbraukšanas sacensībām un citām izdarībām, piedaloties arī promenencēm (A.Justs, A.Rāviņš, u.c.), kas vasaras vidū pilsētniekiem un pilsētas viesiem ļāva izklaidēties pašā Jelgavas centrā.

2002-07-06

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.