Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Līvu koncerts Jelgavas Baltajos Kreklos

Liepājas roka veterāni «Līvi» uzstājās «Jelgavas baltajos kreklos». Pēc koncerta mūziķi pastāstīja, ka vēl 2004. gada pavasarī bez jaunā albuma (tā dziesma «Pāri visam» jau tagad ir radiostaciju rotācijā), kam sekos Latvijas tūre, «Līviem» top arī jauna mājaslapa. Taujājot par plāniem doties koncertos uz ārzemēm, Jānis Grodums atteic: «Es nezinu, ko es darīšu rīt.»

Fotogrāfs: Sergejs Bižāns

2004-01-18

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.