Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Neatkarīgās mūzikas festivāls «Putnudiena 2004». 2. sērija

Portāls alternative.lv pēc «Putnudienas 2004» rakstīja: «31.janvārī Limbaži lidoja. Salidojuši no visas Latvijas, arī Somijas, Igaunijas un Zviedrijas, cilvēki – gan mūziķi, gan klausītāji – lidinājās starp mūzikas skaņām jau piektajā festivālā Putnudiena. Ar katru gadu šis festivāls kļūst arvien labāks un starptautiskāks. Šoreiz, šķiet, arī apmeklētāji – viesi bija vairāk par vietējiem limbažniekiem, un tas jau, manuprāt, par kaut ko liecina. Laba reklāma, labas grupas vai varbūt tas, kas cilvēkus pamudina doties uz Limbažiem ir atmiņas par iepriekšējām Putnudienām – pārbaudītas vērtība tā teikt...Cilvēki ir dažādi, un katrs atbraucis klausīties savus favorītus, izvēle ir tiešām liela – mūzika gandrīz katrai gaumei.»

Šī ir otrā fotogalerija no festivāla. Fotogrāfiju autors: Uģis Briedis.

2004-01-31

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.