Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Neatkarīgās mūzikas festivāls «Putnudiena 2004». 1. sērija

Pateicoties raženajam fotogrāfu pulciņam, šī gada festivāls tika iemūžināts no vairāku cilvēku skatījuma. Šis ir basement.lv fotogrāfa Aigara aka [sickboy] skatījums, bet tas ir tas, ko basement.lv (Kriša Kāpostiņa personā) par šo pasākumu spējuši pastāstīt.

«Ierados uz pasākumu stundu vēlāk, tāpēc palaidu garām lielo drūzmēšanos pie ieejas durvīm, kas šādos pasākumos raksturīga. Kaut gan uz šī gada Putnudienu bija ieradušies krietni mazāk cilvēku nekā pagājušogad.
Tā kā braucu uz Limbažiem bez sevišķas kompānijas, droši devos iekšā uz skatuves pusi. Šajā brīdī tika pieteikta grupa Katrs 4-tais, tā ir jauna grupa, kas šādā sastāvā spēlē tikai trīs mēnešus, bet tā kā šiem mūziķiem ir bagātīga pieredze, tad viņu atskaņotā mūzika ir kvalitatīva un tādu ir ļoti patīkami klausīties. Kad ar baudu noklausījos viņu priekšnesumu, gāju uz šim pasākumam speciāli izveidotu bufeti un nedaudz iestiprinājos. Pēc manām domām, šoreiz tā bija daudz labāk organizēta, tās priekšā neradās drūzmēšanās un arī pārdevējas bija laipnas un atsaucīgas.
Nākamā grupa, kas spēlēja, bija vietējie Selfish Scream, tā jau kļuvusi par tradīciju, ka viņi spēlē Putnudienā, kā nekā, grupa nāk no Limbažiem un par to nav ko brīnīties. Mazliet ir mainījies grupas skanējums (no tipiska NU metal uz kaut ko alternative rock līdzīgam), droši vien, ka Chupes uzstāda savas prasības.
Pēc Selfish Scream uzstāšanās ar jaunu pieeju punk rock stila mūzikai publiku priecēja mūsu ziemeļu kaimiņi Vennaskond. Manām ausīm tas bija kas nedzirdēts, jo vijoles dalība šāda stila grupām nav raksturīga. Tad pēkšņi manos kaulos radās nogurums un tāpēc gāju atpūsties un pa ceļam iepazinos ar dažiem jaukiem cilvēkiem. Prieks par šī festivāla apmeklētāju atsaucību, tāpēc varu teikt, ka šī Putnu diena ir izdevusies pilnībā. Nezinu, kas notika tā saucamajā «backstage», bet domāju, ka tur valdīja tikpat brīva un nepiespiesta gaisotne kā skatuves priekšā.
P.S. Vēlreiz paldies par daudzajiem smaidiem visu šeit klāt bijušo sejās!»

2004-01-31

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.