Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Muraveja dzimšanas dienas svinības

Sagaidījuši astronomisko jaunogadu, dauzoties Talantu Fabrikas, kādas šlāgerapvienības vai citas mazbaudāmās mūzikas pavadījumā, muzikālo gadu aizsākt iespēja bija lieliskā Latvijas mūziķu sabiedrībā 2. februārī, kad Aleksandrs Sircovs (Muravejs) Četros Baltos Kreklos svinēja savu dzimšanas dienu. Starp sumināt atnākušajiem un uzdziedāt tīkošajiem bija Latvian Blues Band, Johnny Salamander, Pits Andersons un daudzi citi.

2004-01-02

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.