Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Flamenko ģitārists Andris Kārkliņš, mājās Rīgā

Nesen, kad Rīgā viesojās spāņu radio, prezidente, zinādama, ka arī Latvijā mīt kāds pieredzējis flamenko ģitārists, piezvanīja Andrim Kārkliņam un uzaicināja viņu koncertēt «Reval Hotel Latvia». Madrides radio esot skanējusi ne tikai ģitārspēle, bet arī šāda saruna.

«Andri, kas ir flamenko?» jautājis korespondents. «Dīvaini, ka to man prasa spānis,» Andris noteicis un atvaicājis, vai sarunu biedram esot pāris mēnešu laika. Ja ne, jāiztiek ar īso atbildi: jau kopš Ferdinanda un Izabellas laikiem flamenko ir emigrantu un apspiesto mūzika – nekristīgo čigānu, mauru, kuriem pēc gadsimtiem ilgas dzīves Spānijā nebūt nebija viegli tā vienkārši «aizvākties». Flamenko pieder tiem, kas zaudējuši dzimteni, tiesības, visu dārgāko.

Mārtiņš Zviedris

2003-03-21

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.