Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Rīgas Viļņu koncerts ČBK

Kaut gan šķiet, ka apmeklētāju daudzums lika manīt, ka Rīgas Viļņi vienreiz gadā Jelgavas skatuvēm ir pilnīgi pietiekoši, prieks, ka puiši saņēmās un atbrauca uz vēl vienu koncertu, šoreiz gan nevis Jelgavas Pils saliņā, bet gan klubā Četri Balti Krekli. Pēc neatlaidīgas, brīžiem pat pārgalvīgas lēkāšanas pa skatuvi, vairākas reizes paziņojot par koncerta beigām un nelielo publikas daudzumu, kas turēja līdzi Rīgas Viļņu muzicētajam, gandrīz divu stundu ilgais koncerts galu galā noslēdzās.

2003-12-19

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.