Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Driving South» koncerts Jelgavā

Pēc gadu ilgas klusēšanas Jelgavas muzikālo skatuvi pieskandināja kvalitatīvs Latvijas balto blūzmeņu koncerts.

«Aizņemti jau mēs esam, tomēr tā, ka ģitāra tiktu nomesta stūrī un nolemta apputēšanai, gan nav. Mēs visu laiku ģenerējam jaunas idejas. Vasarā koncertējām Lietuvā – festivālos, klubos un krogos –, bet augustā piedalījāmies igauņu festivālā,» par vasaras gaitām stāsta Edgars, «Driving South» solists un līderis, «no darba un mācībām brīvajā laikā sanākam kopā, «izkožam» kādu jaunu meldiņu. Man jau tagad pāris jaunu ideju ir padomā, bet par tām gan nestāstīšu.»

Uz jautājumu, kad beidzot varēs dzirdēt grupas mūziku «konservētā» veidā, Edgars atbild, ka tas tuvākajā laikā nav sagaidāms. «Pašreiz grupā esam četri, un no pamatsastāva ik pa laikam mainās tikai bundzinieks. Visi darbojamies vēl kādā citā muzikālā projektā, tāpēc koncentrēties uz ierakstīšanos neatliek laika. Esmu sapratis, ka esam parasta klubu un krogu grupa, kurā diez vai kāda mūzikas ierakstu kompānija atradīs naudas ražošanas mašīnu.»

Par to, ka «Driving South» nav naudas ražošanas (lasi: Jelgavas publikas pievilināšanas) mašīna, pārliecinājos sestdien grupas koncertā klubā «Tonuss». Pārsimts cilvēku, kas noskatījās uzstāšanos, sēžot pie galdiņiem vai bāra letes, tikai uz pēdējām divām dziesmām spēja mobilizēties un, pārvarot kūtrumu, piedejot klubiem tik ļoti netradicionālajam blūzam. Koncerta laikā starp dziesmām Edgars pats to komentēja ar frāzi «šitāds «fun» Jelgavā mums nav bijis».

2003-12-06

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.