Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas Leningrad koncerts Ogres estrādē (un preses konference)

«Ну если жопа для вас — мат, тогда у нас все песни с матом», pirms koncerta Ogres estrādē, preses konferencē kādai īpaši uzstājīgai žurnālistei atzinās grupas Leningrad (Ленинград) līderis Sergejs Šnurovs (Сергей Шнуров) jeb vienkārši Šnurs. Aplaimojot žurnālistus arī ar salīdzinājumiem par grupas izplešanos un Ķīnas ekonomiku un stāstiem par savu pēdējo seksu, pīpējot cigareti pēc cigaretes, viņš ļoti īpaši gatavoja popkultūras atēdušos žurnālistus Pēterburgas pankroka uzlidojumam.

Un kaut gan Ogres estrādes ietilpība pieļautu vēl trīstikdaudz skatītītāju, un Lāčplēša ūdens-alu tirgotavās ik pa laikam aizvietoja lietus, kas koncerta otrajā pusē pieņēmās spēkā pamatīgi, tas netraucēja saliedēti izkratīt savu sirdi, matus un pārējās ķermeņa daļas Leningad izpildīto dziesmu pavadījumā.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2008-05-16

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.