Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas Prāta Vētra albuma Tur kaut kam ir jābūt atklāšanas pasākums Reval Hotel Elizabete

Saulainā pēcpusdienā Rīgas centrā tika prezentēta jauna viesnīca — Reval Hotel Elizabete. Kā gadījies, kā ne — uz pasākumu bija ieradies paprāvs cilvēku skaits, tostarp teju visi iespējamie Latvijas mediju pārstāvji (laikam, vienīgi, izņemot žurnālu Sports). Bija iespēja baudīt vīnus un alu, kā arī paklausīties, ko tad pēdējā gada laikā ir sameistarojuši kādas mazpazīstamas jelgavnieku grupas pārstāvji.

Jaunais Prāta Vētras albums Tur kaut kam ir jābūt ir pieejams arī digitālā formātā lejuplādēšanai:

1. Ceļa dziesma
2. Ja tikai uz mani tu paskatītos
3. Bronza
4. Atliek nosargāt
5. Siāma
6. Es jau nāku
7. Ai nu lai
8. Par podu
9. Tur kaut kam ir jābūt
10. Laikam
11. Vakardienas trakums
12. Bēdz
13. Pamodini mani

«Tur Kaut kam ir jābūt ir latviešu grupas Prāta Vētra astotais studijas albums latviešu valodā, kas nācis klajā 2008. gada 13. maijā. Albuma producents ir latviešu hiphopa izpildītājs Gustavo. Albums Tur kaut kam ir jābūt iezīmē spēcīgas pārmaiņas Prāta Vētrai raksturīgajā tradicionālajā skanējumā, jo tā ierakstīšanas procesā grupa kopā ar producentu ir daudz eksperimentējusi, mēģinot savienot 1970. gadu un 21. gadsimta muzikālās ietekmes.», tā par albumu stāsta paši grupas pārstāvji.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2008-05-15

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.