Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas Hospitāļu iela atvadu koncerts Studentu klubā

Atvadoties no saviem faniem uz kādu laiciņu (kā paši teica — apmēram uz gadu, savu pēdējo koncertu Rīgā, Studentu klubā nospēlēja pašmāju reggae/rock grupa Hospitāļu iela. Pasākumā bez pašiem vaininiekiem piedalījās arī ska/regeja apvienība Kuchenbeat kā arī pilns klubs viesu. Visi draudzīgi iemalkoja, paklausījās mūziku un galu galā bez asarām acīs pateica «Visu gaišu! Tiekamies kad atgriezīsieties!».

Foto: Sergeja Bižāna alter ego, SV.LV

2008-04-11

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.