Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Amerikāņu Korn koncerts Arena Riga

Amerikāņu ņūmetāla ikona Korn Rīgā sniedza vērienīgāko koncertu savā Eiropas turnejas laikā -- to apmeklēja teju 10 tūkstošu skatītāju. Koncerts Rīgā kļuva par Korn Eiropas turnejas visapmeklētāko koncertu. Jau sākot ar pirmo dziesmu Korn piecēla kājās visu sapulcējušos publiku un lāzeršova pavadījumā ar simtprocentīgu atdevi izpildīja savus hitus. Kā koncerta beigās atzina Korn solists Džonatans Deiviss, tik atsaucīga publika deva papildus stimulu un koncertā varēja izjust īstenu vienotību ar klātesošajiem.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2008-02-11

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.