Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Džeinas Birkinas (Jane Birkin) koncerts Latvijas Nacionālajā teātrī

«Aktrise un dziedātāja, kuras balsij ietrīcoties jebkurā pasaules malā, rodas nepārvarama vēlme doties uz Franciju vai vismaz ar kādu vīna pudeli gremdēties nostaļģiskās mīlas dēku atmiņās», tas varētu būt skaidrākais skatījums uz fantastiskās dziedātājas Džeinas Birkinas muzikālo daiļradi. Koncerts Rīgā norisinājās Latvijas Nacionālajā teātrī, kas bija pārsteigums ne vien atnākušajiem, bet arī pašai dziedātājai, kas uz skatuves parādās tīri un nepiespiesti -- haki krāsas biksēs ar sānu kabatām, lentītēm, piesietām pie jostas un pelēku džemperīti vairāk atgādinot Petiju Smitu vai kādu citu goda vecuma pankroka zvaigzni.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2008-01-26

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.