Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

The Cardigans koncerts Rīgā

Neskatoties uz to, ka prieks par lieliskajiem zviedriem bija jāizbauda pirmdienas vakarā, uz koncertu Ķīpsalas hallē bija sanācis paprāvs pulciņš cilvēku (ap 3000), tostarp mūziķu – Prāta Vētra, R.A.P., Dambis un citi –, kā arī citi zināmāki un mazāk zināmāki cilvēki.

Šogad The Hobos dzīvajā klausīties laikam ir nācies ikkatram, tomēr jutos sasodīti priecīgs par iespēju noklausīties viņus vēlreiz. Šoreiz - pēc īpašas atlasīšanas no daduziem citiem pretendentiem uz The Cardigans iesildītāju vietu.

Prieks pārņēma manu sirdi, kad pirmo divu dziesmu laikā (no trijām, kas bija atvēlētas fotografēšanai), koncentrēties palīdzēja dziesmas no jaunā albuma «And Then You Kissed Me» un «Please Sister». Otrreiz prieks pārņēma sirdi brīdī, kad Nina Persone (vokāls) lieliski iesāka dziesmu gandrīz skaidrā latviešu valodā noskaitot «Viens, divi, trīs, četri», nevis tizlo «labvakar Latvjia» vai vēl labāk «Hello Lithuania».

Tā kā šis koncerts skaitījās grupas jaunā albuma promo tūres ietvaros, tad pārsvarā klausītāju ausis un acis priecēja gabali no jaunā albuma «Long Gone Before Daylight», bet pa starpam skanēja arī vecie hīti «Erase Rewind», «Lovefool» un «My Favourite Game».

Arī noslēgt savu koncertu The Cardigans izdevās tikai divas reizes atgriežoties uz skatuves un uz galējām beigām nospēlējot «Lead Me In To The Night». Galu galā daudzi to jau ir nosaukuši par otru lielāko šī gada koncertu Latvijā pēc «Massive Attack», man tomēr tas būs trešajā vietā, paliekot aiz «Massive Attack» un, bez šaubām, 1. septembra «Prāta Vētras».

2003-12-08

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.