Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Merilina Mensona (Marylin Manson) koncerts Tallinā

Kā jauka Ziemassvētku dāvana rīdziniekiem bija kluba La Rocca sadegšana. Tiem pašiem rīdziniekiem, kas vēl neko nenojaušot par uginīgo traģēdiju Rīgā, jau bija ceļā uz Tallinu, lai noskatītos šokrokera Merilina Mensona uzstāšanos. Teju divu stundu ilgais šovs bija izplānots līdz pat pēdējai sekundei un līksmībai nebija gala, vienojot somus, igauņus, latviešus, krievus un pat vāciešus kopīgā Mensona veco un jauno dziesmu sadziedāšanā.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-12-22

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.