Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Vanesas Mejas (Vanessa Mae) koncerts Arena Riga

Tas ir brīnumbērns, kurš kopš bērnības neko citu tā īsti nemaz nav izbaudījis, kā vien vijoli, lociņu, mūžīgos mēģinājumus un koncertus. Viņa ir dzimusi vienā dienā ar Paganinī un pārdevusi tik daudz vijoles skaņu šai pasaulē, ka ar viņu salīdzināties varētu vienīgi vairāku slavenāko simfonisko orķestru vijolnieki visi kopā ņemti.

Kaut arī aviosabiedrību kārtējās lažas dēļ koncerts nedaudz aizkavējās un ierebušākie jau sāka švilpt un plēst jokus, pacietība godināja ar ko īpašu -- fantastisku koncertu pusotras stundas garumā, kuru pārtrauca vienīgi vijoļu skaņošana (kā paskaidroja pati Vanesa, tad atceļā no Maiami viņas instrumenti vēl nav paguvuši aklimatizēties gaisa mitruma atšķirību dēļ). Bet tas tikai pastiprināja pašu koncertu, jo tādos brīžos varēja kārtējo reizi dzirdēt viņas samtaino, dzidro un mierīgo balsi.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-12-10

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.