Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Detlef Zoo albuma Skapī prezentācija Sunset Bar

6. decembrī MicRec PM un MicRec apgādā klajā iznāca Detlef Zoo albums Skapī. Tas ierakstīts 2006. un 2007. gada laikā Londonā autoratīvā britu mūziķa un producenta (Red Hot Chili Peppers, Gang of Four, Futureheads u.c.) Endija Džila vadībā. Kā bonus dziesma iekļauts arī jau labu laiku zināmais hits So Cold, ko producējis Džordžs Šilings. Pavisam albumā ir 13 dziesmas latviešu un angļu valodā.

Grupas iepriekšējais albums – plašu publikas un kritikas atzinību guvušais Tu izliecies par sevi iznāca 2004. gadā. Ieilgušais pārtraukums izskaidrojams ar sastāva maiņām, kā arī Endija Džila noslogotību grupā Gang of Four un citos projektos (starp citu, viņa producētais grupas The Young Knives debijas albums šoruden bija nominēts prestižajai Mercury balvai). Jaunajā albumā Detlef Zoo skanējums kļuvis ievērojami nobriedušāks un profesionālāks, taču joprojām saglabājot mūsdienīgu ģitārroka stilistiku ar ietekmēm no The Beatles līdz pat Radiohead. Grupa atzīst, ka darbs ar Endiju Džilu bijusi neatsverama pieredze. Interesanti, ka ierakstu laikā starp abām pusēm radusies tik cieša radošā saskaņa, ka Endijs kļuvis arī albuma mūzikas un anglisko tekstu līdzautoru.

Līdz šim Latvijas publikai jau pazīstamas divas jaunā albuma dziesmas – So Cold un nesenais radiohits Skapī, bet jau tuvākajās dienās radiostacijās sāks skanēt trešais sings – Funny Girl.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-12-06

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.