Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Latvijas Gada balvas fotogrāfijā 2007 apbalvošanas ceremonija

Lai veidotu Latvijas kultūras dzīvē jaunu ilgtermiņa tradīciju, šogad jau otro reizi tiek rīkota Latvijas Fotogrāfijas gada balva, ko organizē nekustamo īpašumu uzņēmums Latio sadarbībā ar Kultūras ministriju. Balstoties uz ekspertu žūrijas vērtējumu, tajā tiks godināti gan atzīti fotogrāfijas meistari, gan jaunie fotogrāfijas jomas talanti. Par Latvijas Fotogrāfijas gada balvas 2007 laureātiem kļuvuši: Andrejs Grants, Romans Korovins, biedrība «Biba un māsas», Ilmārs Znotiņš, Jānis Mednis, Uldis Daugaviņš, Āris Kundziņš, Aivis Šmulders, Leonīds Tugaļevs, Jānis Pipars, Kaspars Krafts, Māris Ločmelis, Māris Zemgalietis un Mārtiņš Cīrulis.

Šogad Latvijas Fotogrāfijas gada balvas konkursam tika iesniegti 273 pieteikumi un kopā 1109 darbi, apliecinot neiztrūkstošo interesi par šo Latvijas fotogrāfijas nozares gada notikumu.

Vairāk lasiet: Apbalvo Latvijas Fotogrāfijas gada balvas laureātus

Foto: Ģirts Ragelis, speciāli SV.LV

2007-11-29

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.