Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Somu Apocalyptica koncerts Arena Riga

Rudenīgajā pirmdienas vakarā, Arena Riga uzstājās čellu apvienība Apocalyptica. Šī grupa jau sen kā Latvijā nav pirmo reizi, bet mūsu publika to uzņem ar siltām jūtām un šķiet tas bija abpusēji. Čellistu rokgrupas Apocalyptica koncertu iesildīja viņu tautieši - grupa Stam1na no Somijas.

Teksts: Ivars Tontegode, Easyget.lv

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-10-08

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.