Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Faithless koncerts Arena Riga

Viena no vadošajām elektroniskās un dzīvās deju mūzikas grupām Faithless uzstājās Arena Rīga ar savu pirmo un vienīgo koncertu Baltijā. Sniedzot deju mūzikas mīļotājiem nebijušu pārdzīvojumu, nepilnas divas stundas garajā koncertā Faithless kvalitatīvais un oriģinālais muzikālais izpildījums kopā ar iespaidīgām gaismām, un grupas līdera Maxi Jazz harizmu, radīja atmosfēru, kurā piepildītā zāle saplūda vienā veselā. Koncertā skanēja lielākā daļa grupas hītu, kuri mijās ar dažām dziesmām no grupas pēdējā albuma.

Grupas līderis Maxi Jazz bija savā elementā un tieši uzrunāja publiku – «Jūs esat fantastiski!» (You are fanatastic!) – varēja dzirdēt neskaitāmas reizes, vienlaicīgi vēršot klausītāju uzmanību uz aktuāliem sociāliem un personiskiem jautājumiem. Gan grupa, gan koncerta organizatori pateicas visiem koncerta apmeklētājiem par vienreizējo gaisotni un labām emocijām!

Papildus informācija par grupu: www.faithless.co.uk

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-09-26

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.