Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Sera Eltona Džona koncerts Arena Riga

Pasaulslavenā mūziķa Eltona Džona koncertu vakar, 14.septembrī Arēnā Rīga apmeklēja 13 tūkstoši cilvēku. Arena Riga gada apmeklētāko koncertu ar savu ierašanos pagodināja arī Latvijas valsts prezidents Valdis Zatlers un viņa ģimene. Eltons Džons sniedza vairāk kā divu stundu ilgu koncertšovu pilnībā izpārdotā Arena Riga, kura laikā klātesošie dzirdēja mūziķa slavenākos hitus.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-09-14

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.