Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Mūzikas festivāls Be2Gether. 3. diena

Lietuvas un Baltkrievijas robežas tuvumā notikušā festivāla Be2Gether trešā diena, kad uz skatuves kāpa: Brainers (Lietuva), Model Neba (Krievija), Mountainside (Lietuva), IQ48 (Baltkrievija), dr.Green (Lietuva), Tribes Of The City (Latvija), IR (Lietuva) un Gerry Pavloff's Rebellious Int'l (Lietuva).

Papildus informācija par festivālu: www.b2g.lt.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-08-26

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.