Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Mūzikas festivāls Be2Gether. 2. diena

Lietuvas tālajā nostūrī, pāris metrus no Baltkrievijas robežas trīs dienas norisinājās mūzikas festivāls Be2Gether.

Otrajā festivāla dienā uz skatuves kāpa: Radioshow (Lietuva), G&G Sindikatas (Lietuva), Young Georgian Lolitaz (Vācija, Lielbritānija), Skamp (Lietuva), Leaves (Islande), Pets of The Fall (Somija), Joana & The Wolf (Lielbritānija, Lietuva), Lyapis Trubeckoy (Baltkrievija), Zion Train (Lielbritānija, Vācija), Therapy? (Lielbritānija), A.Mamontovas (Lietuva), Morcheeba (Lielbritānija), Drum Ecstasy (Baltkrievija), bet DJ teltī pēc tam priecēja Alex Gopher (Francija) un Metal on Metal DJs (Lietuva).

Papildus informācija par festivālu: www.b2g.lt.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-08-25

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.