Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Mūzikas festivāls Be2Gether. 1. diena

Lietuvas tālajā nostūrī, pāris metrus no Baltkrievijas robežas trīs dienas norisinājās mūzikas festivāls Be2Gether.

Pirmajā dienā pasākumā piedalījās: Tanel Padar & The Sun (Igaunija), Myslovitz (Polija), New York Ska Jazz Ensemble (ASV), The Young Knives (Lielbritānija), Datarock (Norvēģija), Bloodhound Gang (ASV) un Pieno Lazeriai (Lietuva), savukārt pēc koncertiem apmeklētājus izklaidēja DJ Food & DK (Lielbritānija) kā arī Boogaloo DJs (Lietuva).

Papildus informācija par festivālu: www.b2g.lt.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-08-24

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.