Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru Baltu Kreklu Lielās Zaļumballes noslēgums Jelgavā

Četru Baltu kreklu Zaļumballes vasara ir veiksmīgi noslēgusies. Pēdējais pasākums tika aizvadīts Jelgavā, klubā Jelgavas Baltie Krekli. Šoreiz pirmie uz skatuves kāpa Autobuss Debesīs, pēcāk tos nomainīja tikko no Budapeštas atgriezušies Double Faced Eels, bet beigās spēlēja Dakota.

Ļoti omulīgā daudzumā piepildītais klubs līksmoja un dziedāja līdzi un no viņiem neatpalika arī tie daudzie darbinieki, kas tūres laikā cītīgi strādāja, bet tagad beidzot varēja vienkārši atpūsties un iztrakoties līdzi pārējiem!

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-08-17

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.