Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Jaunās rokmūzikas festivāls (JRF) Jelgavā. II daļa.

Kur vēl jūs redzēsiet tik individuālu un krāsainu publiku, ja ne panku koncertā? Aktuāls ir pilnīgs kičs – «ķirzi» un baleta kurpītes, ķēdes un plastmasa krellītes, melna un kodīgi violeta krāsa! Vislabākā «grebene» – gaiļa sekstes frizūra, patiesībā nemaksā nekā, tikai piecas olas un spēcīgu cukurūdeni!

Šī gada festivāls noteikti bija esence mūzikas gardēžiem, jo tik bieži nav iespēja dzirdēt patiesi tīras emocijas un redzēt īstu domubiedru burziņu! Lielisks ceļojums pankroka vēstures visdažādākajos etapos, aizmirstot, ka mēs jau dzīvojam 21.gadsimtā! Lai cik tas savādi nešķistu, sākotnēji tik nihilistiskajam pankam piemīt daudz dziļākas empātijas spējas nekā lielākai daļai no mums!

Foto: Zemgales Ziņas, speciāli SV.LV

2007-08-11

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.