Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Prāta Vētras Latvijas tūres noslēguma koncerts

«Man ir liels prieks jūs visus šovakar šeit redzēt. Paldies jums... un tai pašā laikā man ir tiešām skumji apzināties, ka tādas dzimšanas dienas man vairs nekad nebūs...» preses konferencē «Skonto» stadiona aizkulisēs atzinās Renārs Kaupers. Uz skatuves viņu apsveica draugi – Vaira Vīķe-Freiberga un Mārtiņš Rītiņš –, bet otrpus skatuvei «Daudz baltu dieniņu» nodziedāja 25 000 cilvēku liels pūlis, aizkulisēs dāvanu bija sarūpējušas igauņu grupas «Blacky» meitenes un pārsteigumu ar savu ierašanos sagādāja fotogrāfs Antons Korbijns, bet vistuvākie draugi – grupas biedri – uzdāvināja Renāram krekliņu ar uzrakstu «Paldies par draudzību».

Visiem «Prāta vētras» dalībniekiem kopā tika arī cita dāvana – «Mikrofona ieraksti» pasniedza zelta disku par albumu «DIENĀSKADLIDLAUKSPĀRĀKTĀLS».

Koncerta iesildītājgrupas bija igauņu «Blacky» un poļu «Myslovitz», savukārt dziesmas «Reality Show» laikā Renāra Kaupera vokālu, gluži, kā ieraksta variantā, papildināja pašmāju dziedātāja Linda Leen.

Šā gada «Prāta vētras» tūre Latvijā ir grandiozākais popmūzikas pasākums, kāds līdz šim bijis mūsu valstī, un, kā atzina Latvijas institūta direktors Ojārs Kalniņš, kas arī apmeklēja koncertu, to var uzskatīt par otrajiem šogad notikušajiem dziesmu svētkiem. Turneja bija noorganizēta augstā tehniskā līmenī – skaņas un gaismas nodrošinātāji izmantoja jaunākās tehnoloģijas, kas Latvijā līdz šim bija reti redzētas, savukārt koncerta videomateriālus veidoja jau pieminētais Antons Korbijns.

2003-09-01

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.