Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru Balto Kreklu Lielā Zaļumballe Valmierā

Valmieras Zaļumballe, neskatoties uz 50km attālumā (Siguldā) notiekošo vienīgo visiem labi zināmās grupas koncertu, sapulcināja ne vairāk un ne mazāk kā apaļu tūkstoti apmeklētāju, kas siltā laika un labi organizētā pasākuma dēļ (nekādu sastrēgumu, nekādu problēmu ar apsardzi vai skaņu tehniku u.t.t.) nevarēja neatnākt uz Valmieras pilsētas estrādi. Pasākums Valmierā tiešām bija labi izdevies un visi dejoja līdz pat 4 no rīta – nebija vajadzīgas ne jaciņas, ne džemperi, ne arī lietussargi!

Foto: Solvita Tamisāre, ČBK

2007-08-10

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.