Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru Baltu Kreklu Lielā Zaļumballe Valkā

Valkā notika Četru Baltu Kreklu Lielās Zaļumballes šī gada beidzamais brīvdabas pasākums, uz kuru bija ieradušies ne tikai valcēnieši, bet arī daži pārstāvji no pilsētas igauniskās daļas (t.i. — no Valgas).

Pasākuma sākums nedaudz aizkavējās, jo uzkārās kompis un galvenajam skaņu meistaram Lampiņam nācās pārlādēt sistēmu, kas arī izdevās.

Zaļumballes beigas bija paredzētas 4:00, bet jau 2:00 viesmīlīgā Valkas dome nezin kāpēc gan pilsētā, gan estrādē izslēdza apgaismojumu, līdz ar ko pasākuma tālākā norise nebija iespējama. Bet vai par to tika raudāts? Nē! Jo sanāca saīsinātā darba diena un ātrāk varēja startēt uz mājām — kā nekā — visa vasara nozaļumballēta.

Kā izrādās — jo tālāk no Rīgas, jo interesantāk!

Foto: Solvita Tamisāre, ČBK

2007-08-11

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.