Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Jaunās Rokmūzikas festivāls (JRF) Jelgavā

Līdz ar jaunas festviāla vietas apgūšanu, JRF arī muzikāli ir pārvērties, tagad uzsverot punk/postpunk stila krāšņumu un daudzveidību.

Teju septiņu stundu garumā sestdienas vakarā Jelgavā rībināja pašmāju Tumors, Suki2000, PND, Soundarcade, Backflow, zviedri Glenda, somi Presley Bastards un latvju pankmūzikas veterāni Linga, bet noslēgumā vēl divu stundu garumā pankotēku uzspēlēja festivāla mēbele Sergejs.

Un kaut gan šogad pasākumam nebija tas lielākais apmeklējums, atnākušajiem nebija iemesla gausties un jācer, ka nākamais gads iezīmēs festivāla norisē vēl spilgtāku un plašāku dalībnieku skaitu.

Papildus informācija: Jaunās rokmūzikas festivāla mājaslapā.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV un viņa alter ego

2007-08-11

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.