Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas Prāta Vētra koncerts Siguldas 800 gadu svētkos

Ar šīs grupas koncertiem Latvijā jau sen viss ir skaidrs - būs ļoti daudz cilvēku, būs ļoti daudz skaistu dziesmu un pozitīvu atmiņu. Un viņu vienmēr ir par maz. Un tieši tāpēc uz viņiem gribas atgriezties vēl. «Grupas Prāta vētra koncertu Siguldas astoņsimtgades svinībās apmeklēja ap 30 000 cilvēku», intervijā Latvijas Radio teica grupas menedžere Aija Grimze un piebilda, ka tas ir tikai aptuvenais apmeklētāju skaits, precīzāka informācija tiek apkopota. Grupas koncerts nedaudz aizkavējās, jo lielo sastrēgumu dēļ liela daļa publikas nepaspēja uz plānoto koncerta sākumu, kas gan nekādīgi netraucēja baudīt šogad vienīgo publisko grupas koncertu Latvijā.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-08-10

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.