Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru Baltu Kreklu Lielā Zaļumballe Saulkrastos

Saulkrastos Četru baltu kreklu Lielā zaļumballe notika privatizētajā Saulkrastu estrādē īsti vasarīgos piejūras laika apstākļos, kas vilināt vilināja rīdziniekus un saulkrastniekus laukā no mājām uz jūras un arī estrādes pusi, tāpēc nelielā estrādīte bija skatītāju un ballētāju pilna.

Daudzi apmeklētāji jau nākot iekšā paziņoja «dejosim līdz pirmajam vilcienam», ko viņi un arī pārējie ļoti pacilātā noskaņojumā darīja gan grupu Autobuss Debesīs, gan Dakotas, gan Double faced eels, gan arī atraktīvā un hipernenogurdināmā dīdžeja Šaha pavadījumā. Liekas, ka uz tūres beigām beidzot sākas arī ilgi gaidītā vasara!

Foto: Solvita Tamisāre, ČBK

2007-08-04

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.