Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru Baltu Kreklu Lielā Zaļumballe Bauskā

Bauskas Pilskalna estrāde Četru baltu kreklu Lielo zaļumballi sagaidīja ar smalku lietiņu, kas ik pa laikam rasināja visu pasākuma laiku.

Pirmo reizi tūres laikā iepriekšminēto apstākļu dēļ Suvenīru teltī aizgāja arī lietussargu (ar Četru baltu kreklu simboliku) tirdzniecība.

Bauskā jau uz Autobusa Debesīs koncerta sākumu (ap 21:00) bija ieradušies vairāk skatītāju kā Rēzeknē un Jēkabpilī kopā un jautrība nenorima līdz pat 4 naktī.

Īpaša gaisotne virmoja Dakotas uzstāšanās laikā, jo baušķenieki šo grupu uzskata par savējo. Arī autogrāfu mednieku rindas tieši Bauskā bija visgarākās.

Double faced eels pēc savas uzstāšanās uzreiz nedevās mājās, bet gan sarīkoja pamatīgu jauno diskžokeju skati ar konkursiem, dejošanu un lustēšanos uz pilnu klapi.

Foto: Solvita Tamisāre, ČBK 

2007-07-28

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.