Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru Baltu Kreklu Lielā Zaļumballe Kuldīgā

Kuldīgā laiks bija skaidrs, bet ne silts, tāpēc, droši vien, liela daļa kuldīdznieku tā arī palika savos siltajos mājokļos.

Varbūt arī pasākumu par daudz un pārāk labi? Šoreiz pirmie uzstājās Double faced eels, kas tā uzkurināja publiku, ka konkursanti (balvas bija sarūpējis Kurzemes radio) darīja gandrīz jebko.

Dakota, kā vienmēr, bija līmenī. Autobusam Debesīs, uzstājoties jau pēc pusnakts un jau pilnīgā tumsā (par gaismas efektiem paldies firmai RJK), priekšnesums šķita tāds īpaši huzāriski – ekspresīvs un enerģētisks. Visaugstākajā līmenī bija arī DJ Ozols (kā izrādījās viņš ir no Kuldīgas!), kas uz skatuves ne vien dziedāja un daudz runāja, bet pat dejoja, tādējādi gūdams pilnīgu un neapstrīdamu publikas «Hip–hip, Urā!».

Foto: Solvita Tamisāre, ČBK 

2007-07-27

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.