Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru Baltu Kreklu Lielā Zaļumballe Tukumā

Durbes estrādē Četru baltu kreklu Lielā zaļumballe notika 3.augustā un visu dienu virs estrādes bija pieparkojies nelāgs mākonis, kas ik pa laikam aplaistīja ne tikai estrādes zālāju, bet arī apmeklētājus.

Neskatoties uz to estrāde un deju grīda pie skatuves visu laiku bija pilna (tiesa, ne pārpildīta) un skatītāji dejoja un dziedāja līdzi ļoti aktīvi un atraktīvi.

Double Faced Eels uzstāšanās laikā varēja vērot arī apmēram 15 pusapģērbtu meiteņu iepriekšneplānotu deju ar publisku krekliņu novilkšanu, kas lielai daļai vīriešu kārtas apmeklētāju bija kā medus uz maizītes.

Jāuzteic Tukuma pašvaldības policijas darbs, jo jau 1 minūti pāri trijiem viņi bija neizpratnē par to, kāpēc vēl skan mūzika. Viss beidzās laimīgi un 3.02 dīdžejs savu darbu priecīgs beidza – nevar taču dziesmu apraut pusvārdā!

Foto: Solvita Tamisāre, ČBK 

2007-08-03

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.