Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru Baltu Kreklu Lielā Zaļumballe Rēzeknē

Rēzeknes Festivāla parkā Lielā zaļumballe viesojās sestdien, 14.jūlijā.

Lietusmākonis, kā tas arī bija sarunāts, ieradās 2 stundas pēc pasākuma beigām, tā, ka laiks atkal bija ļoti piemērots.

Rēzeknieši, kas ne šovasar, ne arī iepriekšējos gados ar brīvdabas pasākumiem īpaši netiek lutināti, bija atsaucīgi un priecīgi pārsteigti – skan vienīgi latviešu mūzika skaidrā latviešu valodā (Četru balti kreklu formātā). Apmeklētāju vidū bija arī pilsētas mērs Juris Guntis Vjakse ar dzīvesbiedri.

Daudzi apmeklētāji bija šokā par to, ka nav nekādu nekārtību un konfliktu – pat to paldies apsargiem no apsardzes uzņēmuma Akvers VBK.

Foto: Sandra Žilko, SV.LV 

2007-07-14

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.