Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Agatha Christie jubilejas koncerts Jelgavā

Tie, kas atteicās no Lužņikos ierakstītās «Agatha Christie» jubilejas uzstāšanās vērošanas televīzijā par labu «dzīvajam» koncertam, bija ne tikai prāvs pulks jelgavnieku, bet arī jūrmalnieku un citu, kas iespēju zvaigznes vērot klātienē pamatoti saskatīja starp Liepāju un Daugavpili koncertgrafikā «iespiestajā» Jelgavā.

Vairāk nekā stundu pēc pusvienos paredzētā sākuma no skatuves beidzot atskanēja Gļeba Samoilova «Paldies, ka sagaidījāt», un koncerts sākās ar žēlīgi vilkto «Hali - gali Krišna».

2003-03-22

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.