Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru Baltu Kreklu Lielā Zaļumballe Jēkabpilī

Piektdien, 13.jūlijā Četru baltu kreklu Lielā zaļumballe notika Jēkabpilī, precīzāk Krustpils estrādē (uz saliņas). Beidzot grupas uzstājās pareizajā kārtībā, proti, Autobuss Debesīs – Dakota – Double faced eels. Daudzo brīvdabas pasākumu nogurdinātie jēkabpilieši uz pasākumu nebija ieradušies pārāk kuplā skaitā, bet tas netraucēja emocijām virmot un sprēgāt gan no skatuves uz publikas, gan no publikas uz skatuves pusi. Laiks bija labs (kā jau uz saliņas - nedaudz vējains), arī gaisotne pasākumā – patīkama.

Foto: Sandra Žilko, speciāli SV.LV

2007-07-13

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.