Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru Baltu Kreklu Lielā Zaļumballe Saldū

Četru baltu kreklu Lielā Zaļumballe Saldū notika ļoti siltā un saulainā aisotnē - nelija nevienu bišķīti ne pa dienu, ne arī naktī. Saldus kalnsētas estrāde bija skatītāju pārpilna un visi saņēma ļoti gaišas un patīkamas emocijas gan no jautrajiem jokotājiem Double Faced Eels (šoreiz viņi uzstājās pirmie, lai paspētu uz nakts uzstāšanos Jelgavā), gan no Dakotas, kas bija uzlādējušies Bauskas Kantrīfestivālā, gan arī no Autobusa Debesīs, kas uz skatuves kāpa jau pēc pusnakts, jo ieradās taisnā ceļā no Imantdienu koncerta (no Cēsīm!). Arī skatītāji bija ļoti brīnišķīgi atsaucīgi un saulaini – kā jau Saldū!

Foto: Solvita Tamisāre, ČBK 

Papildus informācija: Zaļumballes mājaslāpā

2007-07-07

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.