Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru baltu kreklu Lielās zaļumballes atklāšana Rīgā

Četru baltu kreklu Lielo zaļumballi ar kvēlu runu atklāja Marts Kristiāns Kalniņš (Autobuss Debesīs), tādā pat pacilājošā gaisotnē turpināja arī Dakota un Double Faced Eels. Kluba telpas kārtējo reizi bija nedaudz par šaurām, bet Vecrīga paliek Vecrīga - divus metrus biezu mūri ar plecu nepabīdīsi. Mūziķi ieskandināja balsis un instrumentus, organizatori pārliecinājās par to, ka ceļasomās un ceļaauto viss sakrāmēts, apmeklētāji laimīgi izdejojās. Tātad: Novelc cepuri un šalli, nāc uz Kreklu zaļumballi!

Vairāk informācijas: www.zalumballe.lv

Foto: Artis Rams, SV.LV

2007-06-29

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.