Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Četru baltu kreklu Lielā zaļumballe Talsos

Četru Baltu kreklu Zaļumballes otrā pieturas vieta - Talsi.

Pirmais pasākums brīvā dabā tika iesvētīts ar nelielu (uz beigām arī diezgan pamatīgu) vasarīgu lietu, bet tas netraucēja apmēram 1000 apmeklētājiem priecāties, dejot, patukšot «Tami-Tami» izbraukumbufetes, saldumu namiņa un suvenīru telts plauktus. Dīdžejs gan nedaudz nokavējās (esot apmaldījies un nav varējis atrast estrādi) un elektrību nācās vilkt cauri nelielam mežiņam «pa taisno» no DET krājumiem, bet vai kāds pasākums vispār ir noticis bez neviena nestandarta atgadījuma? Paldies talsiniekiem un pilsētas viesiem par atsaucību! Gaidiet mūs atkal nākamgad!

Vairāk informācijas: www.zalumballe.lv

Foto: Solvita Tamisāre, ČBK

2007-06-30

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.