Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Jāņu ielīgošana

Jāņu ielīgošana ir skaistākais gada notikums. Lai piedzīvotu Jāņus, kā izrādās, vajag daudz vairāk pacietības un gribasspēka, nekā tas ikgadēji ir šķitis. Samērā grūti parastajam līgotājam atteikties no ierastā šaslika, cepamgaļas vai vēl kāda tamlīdzīga atribūta. Grūti ir atteikties no traka skurbuma, kura laikā bļaustīties pa pagalmiem necilvēcīgā balsī «Līgo, līgo!»

Tomēr ir cilvēki, kas Jāņus māk un grib sagaidīt skaisti, kas arī tika piedzīvots.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-06-23

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.