Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas Hospitāļu Iela jaunā CD prezentācija Mežaparkā

Sen gaidītais notikums savirpās un izdevās - brīnišķīgā otrdienas vakarā, saulītei spīdot, 11. tramvajs dudināja uz Mežaparku, lai tur satiktos ar Crystral Sound System, Kuchenbeat, Iļģi, Agitu Dragunu, Pēdējās Pirmizrādes aktieriem un, protams, arī pašiem vaininiekiem - grupu Hospitāļu iela un viņu jauno veikumu, albumu Pūķis.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-06-05

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.