Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Freshly Ground un Kosheen koncerts Sapņu fabrikā

Ja nu gadās skaisti koncerti, tad šis noteikti bija no tādiem. Kā raksta koncertorganizatori savā mājaslapā: Freshly Ground ne velti atzīts par pagājušā gada MTV labāko Āfrikas grupu, šos siltos, sulīgos un skanīgos dienvidafrikāņus iemīlējusi arī visa Eiropa! Viņu singls «Doo be doo» iekaroja raidstacijas vienā mirklī, un arī Latvijas klausītāji nevarēja palikt vienaldzīgi! Ik pa laikam uz ielas kāds dzirdams, dungojot lipīgo un uzmundrinošo doo-be-doo... Freshly Ground iepatikušies arī Robijam Viljamsam (Robbie Williams), kurš uzaicinājis grupu uzstāties kopā ar viņu visos tūres koncertos Āfrikā. Un Robijs nav vienīgais – Freshly Ground uzstājušies kopā arī ar tādām zvaigznēm kā Snoop Dog, Sean Paul... un viņu zvaigžņu ceļš tikai turpinās!

Savukārt par lecīgajiem vāciešiem Queen Of Stage ziņo: Grupas dziedātājas Sian Evans spēcīgo balsi Markee Substance un Daren Decoder radīto ritmu pavadījumā pazīst teju uz katras deju zāles grīdas. Kosheen veido mūziku, kur skaņas stāsta tikpat daudz kā vārdi, bet stilam nav konkrētu robežu, tas variē no roka līdz hiphopam, no džeza līdz drum’n’base, bet melodiskais vokāls padara grupas stilu unikālu un neatkārtojamu.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-06-01

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.