Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Placebo koncerts Arena Rīga

Sen Latvijā nebija noticis pasākums, kuru apmeklētāji tik ļoti gaidītu, ka stāvētu pie ieejas durvīm jau no 9:00, lai tikai sešos vakarā tiktu iekšā un aizskrietu līdz pirmajām rindām. Arī tādu ģībstošo cilvēku skaitu nebija nācies redzēt kopš Lietuvā notikušā Merlina Mensona koncerta. Bet viss ir labs, kas labi beidzas - lielākā daļa atnākušo tomēr nenoģība un noskatījās visu koncertu no A līdz Z.

Jāsaka, ka iesildītājbrigādes Manboy uzstāšanās bija vairāk nekā nepārliecinoša. Noteikti žēl, ka tieši viņiem nācās aizvietot plānoto amerikāņu grupu Evaline. Savukārt pats Placebo koncerts bija no tiem, kas nodrošinātu eiforijas stāvokli tuvākās nedēļas garumā. Tāda tipiska viduvējība, kurai pa vidu arī daži kaitinošie faktori - jau kolēģu pieminētā Molko ģitāru maiņa ik pēc dziesmas, Olsdāla statiskums. Protams, nevar nenovērtēt Stīva Hjuīta dauzīšanos pie bungām - tas tiešām bija skaisti un pārliecinoši!

Kopsummā gribētu teikt, ka tas bija viens no vājākajiem Placebo koncertiem, kādu izdevies novērtēt, tomēr savu puiši bija izdarījuši - nospēlēja aktuālos hitus, savaldzināja līdz neprātam publiku (tik daudz gados jaunu cilvēku vienkopus redzēt masu pasākumā nebija izdevies kopš Dziesmu svētkiem) un vienkārši kvalitatīvi nospēlēja savu programmu. Un ļoti žēl, ka dažiem šķita, ka koncertam bija slikta skaņa vai nepareiza programma (cik nu nepareiza vispār tā varētu būt), jo vienīgais, kas pietrūka, bija komunikācija ar publiku, kuru neizdevās nodibināt līdz pat koncerta beigām.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-05-29

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.